Oferta szkoleń Studia podyplomowe Wspomaganie szkół Sieci współpracy Realizacja

« sierpień 2020 »
Kultura ludowa w sieci
2020/07/01

Regionalne Centrum Animacji Kultury zaprasza na cykl kursów e-learningowych „Kultura ludowa w sieci”, które promują folklor,motywują do aktywnego spędzania czasu w gronie najbliższych, umożliwiają powrót do korzeni i są pretekstem do stworzenia międzypokoleniowej więzi.

7 lipca 2020 r. o godz. 12.00 na portalu lubuskiekultura.pl w kalendarzu wydarzeń (https://lubuskiekultura.pl/wydarzenia/kultura-ludowa-w-sieci-mazur/?start=1594123200) ukaże się kurs e-learningowy, podczas którego RCAK zabierze dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów w barwny świat folkloru. Każdy uczestnik kursu będzie miał okazję przyswoić kroki mazura, a wszystko w domowym zaciszu, w gronie najbliższych i to bez wychodzenia z domu! Uczestnicy po każdym kursie zostaną zachęceni do dyskusji, a dzięki nadesłaniu słów-kluczy mają szansę zdobyć certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Dla tych, którzy zdecydują się uczestniczyć we wszystkich kursach, przewidziany został dodatkowy certyfikat, poświadczający ukończenie całego cyklu.

Już dziś gorąco zachęcamy do udziału w kursach, a także śledzenia portalu lubuskiekultura.pl i profilu RCAK na Facebooku, gdzie niebawem ukaże się zajawka kursu z mazurem!

Szczegółowe informacje na temat „Kultury ludowej w sieci” dostępne są na stronach www.lubuskiekultura.pl, www.rcak.pl

Źródło: RCAK