II Lubuski Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

II Lubuski Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z Teatrem im. Juliusza Osterwy i Stowarzyszeniem Widzów Gorzowskiego Teatru zaprasza przedszkola do udziału w  II Lubuskim Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i złożenia zgłoszenia w terminie do 12 lutego 2024 r. do godziny 15.00.

Przedszkola zakwalifikowane do udziału w Lubuskim Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych otrzymają informację o terminie i warunkach organizacji warsztatów metodycznych pt. Wielki teatr małego aktora – mówię, śpiewam deklamuję – dziecięca ekspresja językowa na scenie, w których udział jest jednym z warunków uczestnictwa w przeglądzie.

Załączniki:

  • Regulamin: [pobierz]
  • Karta zgłoszenia i oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego: [pobierz]

Danuta Turłaj  konsultant ds. wychowania przedszkolnego i Jolanta Talaska doradca metodyczny ds. wychowania przedszkolnego w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy  i pozdrawiamy.

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji