Dobre praktyki
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim upowszechnia,
za pośrednictwem strony internetowej, przykłady dobrych praktyk.
Zachęcamy dyrektorów i nauczycieli do dzielenia się przykładami dobrych praktyk realizowanych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych Gorzowa Wielkopolskiego i województwa.
Zasady publikacji przykładów dobrych praktyk
- Do publikacji przyjmujemy dokumenty w wersji elektronicznej
w formacie tekstowym (max 10 stron, czcionka Calibri 12 pkt), w dowolnym edytorze tekstu, ewentualnie zdjęcia, których pojemność nie może przekraczać 4MB. - Przesłanie materiałów jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich opublikowanie.
- Prawa autorskie do artykułów przesłanych do publikacji należą do ich autorów.
- WOM zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji, a w przypadku niezbędnych poprawek edytorskich może udzielić konsultacji merytorycznych.
- Autorzy publikacji ponoszą całkowitą odpowiedzialność za treść publikacji oraz za ewentualne naruszenie praw autorskich osób trzecich.
- Autorom publikacji nie przysługuje wynagrodzenie.
- Autorzy publikacji otrzymują potwierdzenie publikacji.
Przesłanych materiałów nie zwracamy.
W celu publikacji należy dostarczyć:
- Opis przykładu dobrej praktyki – załącznik nr 1 [pobierz].
- Oświadczenie dotyczące praw autorskich i przetwarzania danych osobowych – w wersji papierowej lub zeskanowane – załącznik nr 2 [pobierz].
Wypełnione dokumenty można przesłać:
- za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: wom@womgorz.edu.pl
- pocztą tradycyjną na adres:
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny, 66 -400 Gorzów Wielkopolski, ul Łokietka 23 - lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Ośrodka.
Aktualności
Spotkanie networkingowe i wręczenie certyfikatów uczestnikom szkolenia menedżerskiegoW wydarzeniu uczestniczyli dyrektorzy szkół i placówek, którzy w ramach projektu rozwijali swoje kompetencje przywódcze, organizacyjne i zarządcze […]
Szkolenie „Każdy jest wychowawcą, choć nie każdy o tym wie” za namiW dniach 8-11 czerwca 2026 r. w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się szkolenie dla nauczycieli pt. „Każdy jest wychowawcą, choć nie każdy o tym wie” […]
Studia podyplomowe “Edukacja Zdrowotna” – II edycjaKwalifikacyjne studia podyplomowe dla czynnych zawodowo nauczycieli przygotowujące do prowadzenia przedmiotu edukacja zdrowotna - II edycja […]















