Oferta szkoleń Studia podyplomowe Wspomaganie szkół Sieci współpracy Realizacja

« lipiec 2020 »
Bank dobrych praktyk ORE
2020/06/10

Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, przygotowuje się do stworzenia banku dobrych praktyk. Bank będzie repozytorium doświadczeń, zawierającym rozwiązania/propozycje w zakresie pracy na odległość, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.

Zapraszamy do przesyłania dobrych praktyk i wspólnego tworzenia repozytorium. Jesteśmy przekonani, że w Polsce funkcjonuje szereg szkół i placówek, których doświadczenia i działania mogą stać się inspiracją dla innych.

Zgłoszenia prosimy przekazywać za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Przesłane opisy zostaną przez nas opracowane redakcyjnie i upowszechnione na stronie internetowej ORE/MEN (zastrzegamy sobie prawo wyboru). Jednocześnie informujemy, że nie pobieramy opłat za publikację, a autorom zgłaszanych materiałów nie wypłacamy honorarium.

Z uwagi na przetwarzanie danych osobowych prosimy, aby osobą zgłaszającą dobrą praktykę był bezpośrednio jej autor. Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z przyjęciem informacji o przetwarzaniu danych osobowych oraz regulaminu (dostępne w formularzu).

Uprzejmie prosimy o przesyłanie materiałów w terminie do 26 czerwca 2020 r.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: bankdobrychpraktyk@ore.edu.pl lub pod numerami telefonu: 22 570 83 02 i 22 570 83 20.