Oferta szkoleń Studia podyplomowe Wspomaganie szkół Sieci współpracy Realizacja

« listopad 2019 »
Warsztaty filmowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych w Gorzowie Wielkopolskim
2019/10/07

16 października w Zespole Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się warsztaty dla uczniów szkół ponadpodstawowych pt. Kino Krzysztofa Kieślowskiego - dzisiaj. Spotkanie poprowadzi Adam Domalewski, Wędrujący Filmoznawca Filmoteki Szkolnej.

Uczestnicy warsztatów odkryją na nowo wspaniałą i bogatą twórczość Krzysztofa Kieślowskiego. Zajęcia oparte zostaną na wybranych utworach ze wszystkich etapów twórczości reżysera. Omawiane filmy zaprezentują trzy główne etapy jego kariery. Oglądane po latach obrazy, okazują się niepowtarzalnym świadectwem swoich czasów – politycznego, społecznego i jednostkowego życia w końcowym okresie PRL-u oraz w okresie transformacji.

• Termin: 16 października (środa), godz. 11.00 - 14.00
  • Miejsce: Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Śląska 64C.
  • Udział: Zajęcia adresowane są do uczniów ze szkół ponadpodstawowych. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy poprzez formularz dostępny TUTAJ.
  • UWAGA: Do udziału w zajęciach uprawnione są szkoły, które zgłosiły się do programu Filmoteka Szkolna na rok 2019/2020. Formularz zgłoszeniowy TUTAJ.
  • Więcej informacji: Małgorzata Miszczak, Liderka Filmoteki Szkolnej | e-mail:gosiamisz@poczta.onet.pl | tel: 606 296 877

Szczegółowe informacje na stronie: http://filmotekaszkolna.pl/dla-uczniow/warsztaty/nadchodzace-warsztaty/warsztaty-dla-uczniow-szkol-ponadpodstawowych-w-gorzowie-wielkopolskim