« grudzień 2018 »
Zapraszamy na wiosenne Lokalne Spotkanie Warsztatowe Szkoły z Klasą 2.0
2018/03/01

Fundacja Szkoła z Klasą zaprasza nauczycieli i dyrektorów do udziału w Lokalnych Spotkań Warsztatowych Szkoły z Klasą 2.0, które odbędą się w marcu i kwietniu w sześciu miastach w całej Polsce. Tematem szkoleń będzie komunikacja w edukacji – z kim i po co się komunikujemy w szkole oraz jak to robić? Pokażemy też nasze autorskie narzędzia oraz przydatne otwarte zasoby (wybrane we współpracy z Koalicją Otwartej Edukacji w ramach Tygodnia Otwartej Edukacji).

Zapraszamy osoby ze szkół uczestniczących w programie Szkoła z Klasą 2.0.,  jak również nauczycieli i dyrektorów, którzy nie biorą udziału w programach Fundacji.

Podczas pierwszej godziny szkolenia powiemy krótko o Szkole z Klasą 2.0 oraz przybliżymy metodę design thinking, którą pracują uczestnicy programu. W dalszej części spotkania zajmiemy się tematem komunikacji i jej znaczenia w edukacji. Jak zwykle na naszych szkoleniach zaproponujemy uniwersalne narzędzia, które przydadzą się w codziennej pracy szkolnej.

Szkolenia odbędą się w marcu i kwietniu, w siedmiu terminach i lokalizacjach do wyboru: Warszawa, Poznań, Katowice, Gdańsk, Olsztyn, Wrocław.

Więcej informacji oraz link do formularza zgłoszeniowego znajduje się na stronie: http://bit.ly/SzkoleniaLokalne

Szkolenie potrwa ok. 6 godzin – program warsztatów prześlemy wraz z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu, najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc w poszczególnych miastach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy maksymalnie dwie osoby z jednej szkoły.

W razie pytań, prosimy o kontakt z zespołem programu Szkoła z Klasą 2.0: szk2.0@szkolazklasa.org.pl, tel. 22 825 01 81.

Źródło: Szkoła z Klasą