« grudzień 2017 »
Biblioteka na Targach Wolnego Czasu
2017/11/21

Robot „Pszczółka BEE BOT” poruszający się w różnych kierunkach bardzo spodobał się dzieciom, które wzięły udział w Targach Spędzania Wolnego Czasu w Galerii Handlowej Manhattan.

Na Targach, zorganizowanych 20 listopada 2017 roku przez Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie i Komendę Miejską Policji, zaprezentowało się kilkanaście placówek oświatowych, kulturalnych, klubów i fundacji.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Biblioteki Pedagogicznej. Można tam było zobaczyć m.in. Pszczółkę Bee Bot i wziąć udział w grze interaktywnej Scottie Go. A wszystko to w ramach Klubu „Zaprogramowani w Pedagogicznej”, prowadzonego przez Monikę Markowską. Bardzo spodobały się też propozycje innych grup działających w Bibliotece. Anna Giniewska opowiadała o Klubie Czytających Rodzin „Przystanek Czytankowo”, Eliza  Paternowska o Klubie Gier Planszowych. Dzięki Mai Wilczewskiej można było zapoznać się z magicznym, japońskim Teatrzykiem Kamishibai. Na stoisku zaprezentowano również najnowsze książki, zakupione przez bibliotekę w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zobacz zdjęcia w fotogalerii: