« listopad 2017 »
Program edukacji stomatologicznej
2017/10/17

Instytut Blend-a-med Oral-B oraz Disney Polska zapraszają  do ogólnopolskiego Programu edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” organizowanego dla uczniów klas 1. i 2.

Wiek 6-7 lat to najlepszy czas, aby pomóc podopiecznym wykształcić towarzyszące im już przez całe życie pozytywne nawyki dbania o higienę. „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” powstał, aby zaangażować dzieci w zajęcia, podczas których zdobędą niezbędną wiedzę na temat zębów oraz dowiedzą się, jak ważne jest dbanie o ich stan już od najmłodszych lat.

Program obejmuje:

1. Film do obejrzenia z uczniami
2. Arkusze z ćwiczeniami i grami dla dzieci pozwalającymi uczyć się o zdrowiu jamy ustnej
3. Przewodnik dla nauczyciela ze wszystkimi niezbędnymi informacjami
4. Przewodnik edukacyjny dla rodziców

Zestaw materiałów edukacyjnych Programu znajduje się pod poniższymi linkami:

Powyższe materiały zostaną Państwu dostarczone bezpłatnie w formie wydrukowanej po przystąpieniu do Programu.

W ramach Programu zaprosimy uczniów do udziału w konkursie plastycznym, w którym do wygrania będą nagrody dla całych zwycięskich klas.

Aby wziąć udział w Programie należy odesłać do nas wypełniony formularz uczestnictwa znajdujący się pod tym linkiem. Formularz powinien być podpisany przez Dyrekcję szkoły oraz oznakowany pieczątką Państwa placówki.

Prosimy o przesłanie formularza uczestnictwa faksem na numer: +48 22 378 29 54 lub na adres email: j.benirowska@pelargos.com.pl

W niedługim czasie po otrzymaniu podpisanego formularza uczestnictwa nasze Ambasadorki - higienistki stomatologiczne skontaktują się z Państwem w celu przeprowadzenia szkolenia oraz dostarczenia niezbędnych materiałów umożliwiających realizację Programu.

Udział w Programie jest całkowicie bezpłatny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 506 059 930.

Koordynatorzy Programu