Zaproszenie na bezpłatne szkolenie pt: “Edukacja ekologiczna, odpowiedzialność za środowisko naturalne – aktywności szkolne”

Informujemy, że Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zaprasza kadrę zarządzającą szkołą, nauczycieli przedmiotów przyrodniczych oraz pracowników placówek doskonalenia nauczycieli do udziału w szkoleniu pt. “Edukacja ekologiczna, odpowiedzialność za środowisko naturalne – aktywności szkolne”.

Celem szkolenia jest przedstawienie praktycznych rozwiązań dydaktycznych, strategii, form, metod i narzędzi – wspierających nauczycieli w realizacji założeń edukacji ekologicznej w szkołach, w szczególności w kontekście rozwijania wśród uczniów postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne i jego ochronę.

Szkolenie obejmuje 12 godzin dydaktycznych warsztatów prowadzonych online na platformie ClickMeeting oraz orientacyjną liczbę 8 godzin dydaktycznych pracy samodzielnej na platformie e-learningowej.

Szkolenie odbędzie się w następujących terminach: 25 listopada, 30 listopada oraz 2 grudnia 2021 w godz. 17.00-20.30

Więcej informacji na stronie: https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/6447

Źródło: ORE

O naszej bibliotece w „Bibliotekarzu Lubuskim”