Zaproszenie na warsztaty online dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarzy, wychowawców świetlic i innych zainteresowanych.

Zaproszenie na warsztaty online dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarzy, wychowawców świetlic i innych zainteresowanych.

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarzy, wychowawców świetlic i innych zainteresowanych  na warsztaty online pt. Teatr w klasie – zabawy z formami parateatralnymi inspirowanymi papierowym teatrem kamishibai.

Szkolenie odbędzie się 11 grudnia 2021 r. na platformie Teams w godz. 9.00-12.15. Podczas warsztatów  zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystywania różnych form parateatralnych inspirowanych teatrem kamishibai, tj. zwojów historii emaki, papierowych marionetek tachi-e, magicznych latarni i  „książek tunelowych” w pracy z uczniami oraz promocji czytania.

Zapisy na szkolenie odbywają się pod adresem: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=82&id=2412

Serdecznie zapraszamy.

Kierownik szkolenia:
mgr Maja Wilczewska
tel. 506 840 045, e-mail: maja.wojczyszyn@womgorz.edu.pl

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji