XLIV Wojewódzkie Zawody Fizyczne

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim, wzorem lat ubiegłych, organizuje już po raz czterdziesty czwarty Wojewódzkie Zawody Fizyczne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych województwa lubuskiego. Odbędą się one 7 kwietnia 2022 r., o godzinie 11.00, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim.

Do udziału w Zawodach zapraszamy wszystkich uczniów szczególnie zainteresowanych fizyką. Nauczycieli fizyki prosimy o rozpropagowanie konkursu w szkołach oraz zapoznanie zainteresowanych uczniów z jego regulaminem, który znajduje się w załączniku.

Na zgłoszenia szkół czekamy do 1 kwietnia 2022 r.

Zadania z jedenastu poprzednich edycji Zawodów dostępne są na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim pod adresem: http://www.zso1.edu.gorzow.pl/?lng=1&view=k&k=212

Załączniki: