„Wybór szkoły podstawowej do pilotażu wdrażania Modułowych E-Podręczników” – konkurs ORE

„Wybór szkoły podstawowej do pilotażu wdrażania Modułowych E-Podręczników” – konkurs ORE

Informujemy, że do 10 czerwca 2024 r. Ośrodek Rozwoju Edukacji prowadzi konkurs „Wybór szkoły podstawowej do pilotażu wdrażania Modułowych E-Podręczników”. W ramach pilotażu nauczyciele otrzymają kompleksowe wsparcie merytoryczne i możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami dydaktycznymi.

Ponadto nauczyciele wezmą udział w kompleksowym szkoleniu wprowadzającym w zagadnienia korzystania z modułowych e-podręczników i ZPE oraz warsztatach rozwijających umiejętność pracy z modułowym e-podręcznikiem. Otrzymają też stałe indywidualne wsparcie mentora, który jest ekspertem merytorycznym z danego przedmiotu oraz wsparcie z wykorzystania ZPE w zakresie tworzenia i modyfikacji modułowych e-podręczników.

Udział w pilotażu jest bezpłatny, realizowany w ramach projektu „Pilotażowe wdrożenie modułowych e-podręczników oraz opracowanie założeń do zaawansowanych technologicznie e-materiałów wspierających nowoczesne metody nauczania i uczenia się”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

Szczegóły:

  • Zgłoszenia można przesyłać do 10 czerwca 2024 r. na adres wdrazanie.mep@ore.edu.pl
  • Więcej informacji o konkursie na stronie ORE: [link]
  • Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w załączniku: [link]
  • Poradnik jak korzystać z modułowych e-podręczników w załączniku: [link]

Zachęcamy do wzięcia udziału.

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji