Wiosenny wernisaż

Wiosenny wernisaż

W sobotę, 23 kwietnia o godz. 12.00 w galerii „Na Mansardzie” (przy ul. Łokietka 20 a) zostanie otwarta pokonkursowa wystawa „Wiosenne tradycje”.

Na miejski konkurs plastyczny, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury, nadesłano ponad sto prac. Jury konkursu pod przewodnictwem Danuty Przybysz, nauczycielki plastyki, przyznało 9 nagród i 12 wyróżnień. O tym kto je otrzyma, okaże się podczas sobotniego wernisażu. Wiosenna wystawa będzie czynna do końca maja 2022 roku.

Hanna Ciepiela

Fot. Monika Markowska

Aktualności

Studia podyplomowe

KOMUNIKAT z dn. 26 czerwca 2022 r. Informujemy, że w r. szk. 2022/2023 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego uruchomiona zostanie – prowadzona przez Akademię im.

Świat w jednej bibliotece

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbywającego się ph. “Biblioteka – świat w jednym miejscu” trwającego od 8 do 15 maja 2022 r. nasza biblioteka

IV Kongres Liderów Edukacji- Szkoła Przemian

Szanowni Państwo, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim jako partner IV Kongresu Liderów Edukacji zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Centrum Doskonalenia

Więcej informacji