Moja IDOLKA – konkurs dla szkół podstawowych, nauczycieli oraz bibliotekarzy

Zachęcamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez Czas Dzieci – portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.

Konkurs skierowany jest do uczestników indywidualnych, jak i całych klas ze szkół podstawowych, nauczycieli oraz bibliotekarzy.

Szczegółowe informacje na stronie: https://czasdzieci.pl/konkursy/kon_id,1714,co,opis.html

Źródło: Czas Dzieci

Studia podyplomowe

KOMUNIKAT z dn. 26 czerwca 2022 r. Informujemy, że w r. szk. 2022/2023 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego uruchomiona zostanie – prowadzona przez Akademię im.

Świat w jednej bibliotece

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbywającego się ph. “Biblioteka – świat w jednym miejscu” trwającego od 8 do 15 maja 2022 r. nasza biblioteka

IV Kongres Liderów Edukacji- Szkoła Przemian

Szanowni Państwo, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim jako partner IV Kongresu Liderów Edukacji zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Centrum Doskonalenia