Wielka Liga Czytelników

Już za chwilę, kolejny etap ogólnopolskiego konkursu czytelniczego – drużynowy test online. Miło nam poinformować, że uczniowie trzech placówek: Szkoły Podstawowej nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim, Szkoły Podstawowej nr 15 w Gorzowie Wielkopolskim oraz Szkoły Podstawowej w Ulimiu z powodzeniem przeszli do finału na etapie powiatowym. Zwycięzcy w swoich kategoriach wiekowych będą drużynowo reprezentować szkoły.

Książki do finału powiatowego.

• kategoria klas 1-3 Marcel i czas,
  • kategoria klas 4-6 Skandal w stolicy nudy,
  • kategoria klas 7-8 Stan splątania.

Z niecierpliwością czekamy teraz na test drużynowy. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Termin etapu powiatowego: 28 lutego 2023 r.

Razem możemy więcej!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w seminarium dyrektorów szkół zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w zakresie oceniania wewnątrzszkolnego. Seminarium odbędzie się