„Strzelectwo na zajęciach edukacji dla bezpieczeństwa”- warsztaty

„Strzelectwo na zajęciach edukacji dla bezpieczeństwa”- warsztaty

W sobotę 13 stycznia 2024 roku w strzelnicy Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się warsztaty metodyczne zatytułowane „Strzelectwo na zajęciach edukacji dla bezpieczeństwa” organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim. W pierwszej części szkolenia, uczestniczący w nim nauczyciele poznali zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać prowadząc zajęcia strzeleckie. Następnie w części praktycznej przećwiczyli również technikę i rozwinęli umiejętności strzelania z różnego rodzaju broni.

Warsztaty przeprowadzone zostały przez Zbigniewa Jachimowskiego – trenera strzelectwa sportowego, a organizatorem szkolenia był dr Piotr Wójciak z Pracowni Psychoedukacji i Wychowania Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie. 

Fot. Piotr Wójciak

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji