VI Miejski Konkurs Plastyczny “Gorzowskie legendy widziane oczami dziecka”

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy
z Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym, serdecznie zaprasza uczniów klas I – III gorzowskich szkół podstawowych do wzięcia udziału
w VI Miejskim Konkursie PlastycznymGorzowskie legendy widziane oczami dziecka” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Do udziału w konkursie zapraszamy szkoły oraz indywidualnych wykonawców, których prace zgłoszone zostaną przez ich prawnego opiekuna. Prace konkursowe należy wysyłać do Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi – organizatora konkursu, do dnia 18 czerwca 2021 r.

Wystawa prac, wraz z uroczystym wręczeniem nagród, odbędzie się we wrześniu 2021 r. w galerii “Na Mansardzie”.

Załączniki: