„Szczepieni rodzinnie – bezpieczni globalnie” – konkurs dla szkół

„Szczepieni rodzinnie – bezpieczni globalnie” – konkurs dla szkół

Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze organizuje konkurs dla szkół promujący szczepienia przeciw COVID-19 pod hasłem „Szczepieni rodzinnie – bezpieczni globalnie”.

Konkurs ma na celu promocję szczepień przeciw COVID-19 oraz zwiększenie świadomości w tym zakresie. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych (w dwóch grupach wiekowych – klasy I-III i IV-VIII) oraz ponadpodstawowych. Żeby wziąć udział w konkursie – trzeba albo nagrać 2-minutowy filmik albo zaprojektować plakat promujący szczepienia.

Zasady konkursu określone zostały w regulaminie. Nabór zgłoszeń potrwa do końca marca 2022. Do wygrania jest sprzęt sportowy i multimedialny dla szkół (m.in. tablice interaktywne, rzutniki multimedialne, sprzęt do tenisa stołowego i inny sprzęt sportowy). Wyniki ogłoszone zostaną do końca kwietnia 2022 roku.

Więcej informacji na stronie: http://ko-gorzow.edu.pl/szczepieni-rodzinnie-bezpieczni-globalnie-konkurs-dla-szkol/

Źródło: KO w Gorzowie Wielkopolskim

Aktualności

Świat na niebiesko i różowo

Kilkadziesiąt prac namalowanych przez wychowanków i uczniów czterech placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem w Gorzowie Wielkopolskim, oglądać można od 27 marca 2023

Więcej informacji