Spotkanie sieci dla bibliotekarzy szkolnych na Skype nt. „Ukraiński uczeń w bibliotece szkolnej”

Biblioteka Pedagogiczna WOM w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół i placówek do udziału w sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy w roku szkolnym 2021/2022. Spotkanie nt. „Ukraiński uczeń w bibliotece szkolnej”,  odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. (piątek) o godz. 16.00  na Skype. Szkolenie poprowadzi nauczyciel bibliotekarz z BP WOM pani Maja Wilczewska.

Bibliotekarze zainteresowani spotkaniem muszą posiadać zainstalowanego Skype.
Wyszukacie nas pod nazwą użytkownika: BP WOM Gorzów Wielkopolski (zdjęcie profilowe: sowa).

Serdecznie zapraszamy.

Informacji udzielają koordynatorzy sieci: Monika Markowska, Magdalena Janas.
Kontakt: e-mail: monika.markowska@womgorz.edu.pl, magdalena.janas@womgorz.edu.pl

Odeszła Jadwiga Kowaleczko

Zmarła Jadwiga Kowaleczko. Nauczycielka, regionalistka, harcerka. Dama gorzowskiej oświaty. Była kobietą zawsze elegancko ubraną i pięknie się wysławiającą. Z życzliwością patrzyła na świat. Jej wielką

Jubileusz Biblioteki Pedagogicznej