Spotkajmy się w bibliotece – zaproszenie

Spotkajmy się w bibliotece – zaproszenie

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wlkp. zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na pierwsze inauguracyjne spotkanie z cyklu pt. Spotkajmy się w bibliotece. Siłą biblioteki są tworzący ją ludzie – kreatywni, podejmujący wyzwania, zaangażowani. Dlatego niezmiennie właśnie inspiracja, integracja, współpraca i wsparcie to obszary szczególnie intensywnej aktywności wielu bibliotekarzy. Bo łączy nas nie tylko miłość do książek i troska o czytelników! Aby się o tym przekonać wystarczy skorzystać z wyjątkowego zaproszenia, które kierujemy zwłaszcza do bibliotekarzy z gorzowskich i okolicznych bibliotek szkolnych.

Cykl spotkań ma na celu dzielenie się doświadczeniem, dobrą praktyką w pracy w bibliotece szkolnej oraz metodami i formami pracy. Na spotkanie, które odbędzie się 31 maja o godz. 15:30 w bibliotece szkolnej Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wlkp. https://www.facebook.com/profile.php?id=100057278785449(ul. Dunikowskiego 5) zapraszają nauczycielki bibliotekarki Aneta Buchmiet oraz Jowita Kotomska, które zaprezentują swoją bibliotekę oraz najciekawsze działania, ciekawe pomysły na pracę z lekturami oraz pomysł na to co zrobić z niechcianymi książkami zaprezentuje Anna Giniewska.

Obowiązuje rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/Xf66R1iXZiHhEeTZ7

Jeśli chcesz by następne spotkanie odbyło się w Twojej bibliotece, skontaktuj się z nami lub napisz na adres: bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorem spotkań jest Anna Giniewska.

Aktualności

Jedenastu Wspaniałych

W środę 31 maja 2023 w Bibliotece Pedagogicznej WOM-u odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Zmagania trwały aż osiem miesięcy, ale zakończyły

Materiały dydaktyczne na temat praw dziecka

Informujemy, że Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN-KREA przygotowało innowacyjne materiały dydaktyczne na temat praw dziecka. W ramach projektu „Dzieci znają swoje prawa” w Programie Aktywni Obywatele

Więcej informacji