Spotkajmy się w bibliotece – zaproszenie

Spotkajmy się w bibliotece – zaproszenie

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wlkp. zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na pierwsze inauguracyjne spotkanie z cyklu pt. Spotkajmy się w bibliotece. Siłą biblioteki są tworzący ją ludzie – kreatywni, podejmujący wyzwania, zaangażowani. Dlatego niezmiennie właśnie inspiracja, integracja, współpraca i wsparcie to obszary szczególnie intensywnej aktywności wielu bibliotekarzy. Bo łączy nas nie tylko miłość do książek i troska o czytelników! Aby się o tym przekonać wystarczy skorzystać z wyjątkowego zaproszenia, które kierujemy zwłaszcza do bibliotekarzy z gorzowskich i okolicznych bibliotek szkolnych.

Cykl spotkań ma na celu dzielenie się doświadczeniem, dobrą praktyką w pracy w bibliotece szkolnej oraz metodami i formami pracy. Na spotkanie, które odbędzie się 31 maja o godz. 15:30 w bibliotece szkolnej Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wlkp. https://www.facebook.com/profile.php?id=100057278785449(ul. Dunikowskiego 5) zapraszają nauczycielki bibliotekarki Aneta Buchmiet oraz Jowita Kotomska, które zaprezentują swoją bibliotekę oraz najciekawsze działania, ciekawe pomysły na pracę z lekturami oraz pomysł na to co zrobić z niechcianymi książkami zaprezentuje Anna Giniewska.

Obowiązuje rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/Xf66R1iXZiHhEeTZ7

Jeśli chcesz by następne spotkanie odbyło się w Twojej bibliotece, skontaktuj się z nami lub napisz na adres: bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorem spotkań jest Anna Giniewska.

Aktualności

O naszej bibliotece w „Bibliotekarzu Lubuskim”

O tym, co dobrego dzieje się w naszej Bibliotece Pedagogicznej przeczytać można w najnowszym 57 numerze „Bibliotekarza Lubuskiego”, czasopisma wydawanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Wojewódzką

Wernisaż z nagrodami

Ponad 50 prac nadesłano na miejski konkurs plastyczny „Wiosenne tradycje”. W sobotę, 18 maja o godz. 12.00 podczas otwarcia wystawy w galerii „Na Mansardzie” laureaci

Więcej informacji