Spotkajmy się w bibliotece – spotkanie sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy szkolnych

Spotkajmy się w bibliotece – spotkanie sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy szkolnych

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na kolejne spotkanie z cyklu pt. Spotkajmy się w bibliotece.

Do swojej biblioteki tym razem zaprasza nauczycielka-bibliotekarka Elżbieta Jaworek- Klatta, która zaprezentuje swoje najciekawsze działania. Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia br. o godz. 13:00 w bibliotece szkolnej Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 65B.

Siłą biblioteki są tworzący ją ludzie – kreatywni, podejmujący wyzwania, zaangażowani. Dlatego niezmiennie właśnie inspiracja, integracja, współpraca i wsparcie to obszary szczególnie intensywnej aktywności wielu bibliotekarzy. Bo łączy nas nie tylko miłość do książek i troska o czytelników! Aby się o tym przekonać wystarczy skorzystać z wyjątkowego zaproszenia, które kierujemy zwłaszcza do bibliotekarzy z gorzowskich i okolicznych bibliotek szkolnych.

Cykl spotkań ma na celu dzielenie się doświadczeniem, dobrą praktyką w pracy w bibliotece szkolnej oraz metodami i formami pracy.

Jeśli chcesz by następne spotkanie odbyło się w Twojej bibliotece, skontaktuj się z nami zadzwoń lub napisz na adres: bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl.

Zapisy: 509 517 206, bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorem spotkań jest Anna Giniewska.

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji