Spotkajmy się w bibliotece – spotkanie sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy szkolnych

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na kolejne spotkanie z cyklu pt. Spotkajmy się w bibliotece.

Do swojej biblioteki tym razem zaprasza nauczycielka-bibliotekarka Elżbieta Jaworek- Klatta, która zaprezentuje swoje najciekawsze działania. Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia br. o godz. 13:00 w bibliotece szkolnej Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 65B.

Siłą biblioteki są tworzący ją ludzie – kreatywni, podejmujący wyzwania, zaangażowani. Dlatego niezmiennie właśnie inspiracja, integracja, współpraca i wsparcie to obszary szczególnie intensywnej aktywności wielu bibliotekarzy. Bo łączy nas nie tylko miłość do książek i troska o czytelników! Aby się o tym przekonać wystarczy skorzystać z wyjątkowego zaproszenia, które kierujemy zwłaszcza do bibliotekarzy z gorzowskich i okolicznych bibliotek szkolnych.

Cykl spotkań ma na celu dzielenie się doświadczeniem, dobrą praktyką w pracy w bibliotece szkolnej oraz metodami i formami pracy.

Jeśli chcesz by następne spotkanie odbyło się w Twojej bibliotece, skontaktuj się z nami zadzwoń lub napisz na adres: bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl.

Zapisy: 509 517 206, bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorem spotkań jest Anna Giniewska.

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24

INFORMACJA

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz Biblioteka Pedagogiczna WOM-u informują, że w dniu 2 maja 2024 r. instytucje będą nieczynne.