„Nowe sposoby na lekturę” – szkolenie stacjonarne

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli języka polskiego wszystkich typów szkół, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz innych zainteresowanych na szkolenie pt. Nowe sposoby na lekturę.

Szkolenie stacjonarne odbędzie się w czwartek 25.04.2024 r. od godz. 9:00 w siedzibie biblioteki.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z metodami, technikami oraz sposobami pracy z tekstem literackim. Dowiedzą się o różnorodnych możliwościach analizowania lektur szkolnych m.in. z wykorzystaniem nowych mediów.

Link do rejestracji: https://tiny.pl/d7zkm

Serdecznie zapraszamy!

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24

INFORMACJA

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz Biblioteka Pedagogiczna WOM-u informują, że w dniu 2 maja 2024 r. instytucje będą nieczynne.