Solve for Tomorrow

Solve for Tomorrow

20 września 2021 r. wystartowała w Polsce pilotażowa edycja programu “Solve for Tomorrow”, którego organizatorem jest firma Samsung.

Rekrutacja do programu trwa do 31 października. Program skierowany jest do 3 lub 4 osobowych zespołów uczniowskich ze szkół ponadpodstawowych, których zapraszamy do udziału w programie wraz z nauczycielem – opiekunem.
Celem programu jest rozwijanie kompetencji przyszłości kluczowych na rynku pracy i budowanie poczucia sprawczości w pokoleniu nastolatków i młodych dorosłych.

Szczegółowe informacje o programie znajdują się w załącznikach:

  1. SFT – informacja dla nauczycieli [pobierz]
  2. SFT – infografika [pobierz]

W programie przewidziano atrakcyjne i wartościowe nagrody rzeczowe i finansowe dla uczniów, nauczycieli i dla szkół.

Uwaga!
23 października (sobota) od 10.00 do 12.00 odbędzie się specjalny, bezpłatny warsztat online dla nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o metodzie pracy Design Thinking, na której będziemy bazować w programie Solve for Tomorrow. Za udział w szkoleniu przewidziane są zaświadczenia.


Link do wejścia (bez rejestracji): https://edukacja.clickmeeting.com/solve_for_tomorrow

Więcej informacji na stronie: https://www.samsung.com/pl/sustainability/corporate-citizenship/solve-for-tomorrow/

 

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji