Międzynarodowa Konferencja Edukacyjna BeZee – Trendy w Edukacji 2021

Międzynarodowa Konferencja Edukacyjna BeZee – Trendy w Edukacji 2021

Zachęcamy do udziału w międzynarodowej konferencji BeZee. Głównym celem jest spotkanie przedstawicielek i przedstawicieli środowisk związanych ze szkolnictwem, edukacją, biznesem i samorządem.

W 2021 roku, Konferencja odbędzie się w wersji online w dniach 17-19.11.2021. W ramach konferencji odbędą się prelekcje i warsztaty.

Co roku podczas konferencji poruszane są aktualne tematy jakie pojawiają się w edukacji. Bezee 2021 będzie poświęcone PRZYSZŁOŚCI. Będą rozmowy o kompetencjach (dzień 1.), zawodach (dzień 2.) i wyzwaniach przyszłości (dzień 3.). Oprócz prelekcji zaplanowano dyskusje i warsztaty. Każda sesja będzie moderowana przez przedstawiciela Generacji Z.

Warsztaty wliczone są w cenę biletów jednak organizator nie zapewnia     miejsc warsztatowych dla wszystkich osób, które zakupią bilety. O     przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie wystąpienia zostaną nagrane i udostępnione osobom, które zakupią bilety. Każdego dnia Konferencji wśród jej uczestników zostanie wylosowany     pakiet fiszek edukacyjnych STARTER-PACK.

WYDARZENIA DLA MŁODZIEŻY
W tym roku zaplanowane jest również wyłącznie dla młodzieży: spotkanie z ekspertami w formule speed-dating ONLINE. Na stronie internetowej zostaną przedstawione najciekawsze młodzieżowe inicjatywy ostatnich lat w sekcji: GIEŁDA MŁODYCH POMYSŁÓW.
Więcej informacji na stronie: https://bezee.pl/mlodziez/

Program konferencji, lista prelegentów oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://bezee.pl/konferencja/program/

Źródło: BeZee

Aktualności

Radosna wystawa

Ponad 50 prac z 8 placówek oświatowych nadesłano na Miejski Konkurs Plastyczny „Wiosenne tradycje”. Podczas wernisażu, który odbył się 18 maja 2024 roku w gorzowskiej

O naszej bibliotece w „Bibliotekarzu Lubuskim”

O tym, co dobrego dzieje się w naszej Bibliotece Pedagogicznej przeczytać można w najnowszym 57 numerze „Bibliotekarza Lubuskiego”, czasopisma wydawanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Wojewódzką

Więcej informacji