Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich czekają na lubuskich uczniów

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich organizuje spotkania informacyjne dla uczniów ostatnich klas/roczników szkół ponadpodstawowych z województwa lubuskiego.

Spotkania mają na celu przekazanie informacji o usługach świadczonych przez Punkty Informacyjne, o Funduszach Europejskich, w tym m.in. o możliwościach pozyskania środków na aktywizację zawodową, podnoszenie kwalifikacji, np. kursy, szkolenia, a także na założenie własnej firmy czy na jej rozwój.

Spotkanie organizowane jest dla co najmniej 10 uczniów/uczennic i trwa min. 1 godzinę dydaktyczną. Realizowane jest w godzinach pracy Punktów Informacyjnych.

Zachęcamy szkoły do kontaktu z Punktami Informacyjnymi, w celu ustalenia dogodnego terminu. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie Punktu Informacyjnego (poniedziałek 8:00-18:00 oraz wtorek – piątek 7:30-15:30):

• kontakt dla szkół ponadpodstawowych z północy województwa lubuskiego:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (pokój nr 115, I piętro budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim), 66-400 Gorzów Wielkopolski.

telefony do konsultantów/konsultantek: 95 7390-377, -378, -380, -386
e-mail: lpi@lubuskie.pl

• kontakt dla szkół ponadpodstawowych z południa województwa lubuskiego:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (pokój nr 0.3, poziom 0), 65-043 Zielona Góra.

telefony do konsultantów/konsultantek: 68 4565-454, -480, -488, -499, -535
e-mail: infoue@lubuskie.pl

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, który ułatwi i usprawni umówienie terminu dogodnego dla obu stron.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety na temat konsultacji i udzielonej pomocy: <https://ankieta.mfipr.gov.pl/295387

Źródło: PIFE