Programy edukacyjne PAH na nowy rok szkolny 2021/22

Zachęcamy do zapoznania się z programami edukacyjnymi na rok szkolny 2021/2022, przygotowanymi przez Polską Akcję Humanitarną.

W programach mogą brać udział nauczyciele, wychowawcy świetlic, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, pedagodzy, psycholodzy oraz opiekunowie samorządu i kół wolontariatu.

• Wszystkie programy są bezpłatne.
  • Dwa pierwsze programy są zaprojektowane z myślą o szkołach i przedszkolach, ale świetnie się sprawdzają się także w bibliotekach oraz domach kultury.
  • Do programów mogą zgłaszać się pojedyncze klasy lub grupy.
  • Programy są przygotowane na ewentualność pracy zdalnej lub hybrydowej.

Więcej informacji na stronie: http://www.pah.org.pl/zaangazuj-sie/dla-szkol/

Źródło: PAH

Radosna wystawa

Ponad 50 prac z 8 placówek oświatowych nadesłano na Miejski Konkurs Plastyczny „Wiosenne tradycje”. Podczas wernisażu, który odbył się 18 maja 2024 roku w gorzowskiej