Programy edukacyjne PAH na nowy rok szkolny 2021/22

Zachęcamy do zapoznania się z programami edukacyjnymi na rok szkolny 2021/2022, przygotowanymi przez Polską Akcję Humanitarną.

W programach mogą brać udział nauczyciele, wychowawcy świetlic, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, pedagodzy, psycholodzy oraz opiekunowie samorządu i kół wolontariatu.

• Wszystkie programy są bezpłatne.
  • Dwa pierwsze programy są zaprojektowane z myślą o szkołach i przedszkolach, ale świetnie się sprawdzają się także w bibliotekach oraz domach kultury.
  • Do programów mogą zgłaszać się pojedyncze klasy lub grupy.
  • Programy są przygotowane na ewentualność pracy zdalnej lub hybrydowej.

Więcej informacji na stronie: http://www.pah.org.pl/zaangazuj-sie/dla-szkol/

Źródło: PAH

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw.

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej