Aktywny powrót do szkoły WF z AWF – zapisy na szkolenia dla nauczycieli w ramach programu

Aktywny powrót do szkoły WF z AWF – zapisy na szkolenia dla nauczycieli w ramach programu

Informujemy, że trwają zapisy na szkolenia dla nauczycieli w ramach programu Aktywny powrót do szkoły WF z AWF. Zakładając konto na stronie projektu, nauczyciel będzie mógł dokonać właściwej rejestracji oraz wybrać dogodny dla siebie termin warsztatów. Uzyska także dostęp do niezbędnych materiałów związanych z udziałem w szkoleniu.

Poniżej przekazujemy szczegółową instrukcję, jak dokonać zgłoszenia do programu.
Przyjęcie na warsztat szkoleniowy jest związane z przejściem procedury, która składa się z dwóch kroków:

  1. Wstępna prerejestracja dokonana na stronie www.wfzawf.pl  za pomocą otrzymanych od dyrektorów szkół kodów przynależnych do określonych ośrodków szkoleniowych (dotyczy nauczycieli, którzy nie dokonali jeszcze wstępnej rejestracji, a chcieliby uczestniczyć w projekcie);
  2. Rejestracja właściwa (po obowiązkowej rejestracji wstępnej) na portalu www.wfzawf.pl z wyborem dogodnego terminu szkolenia zaproponowanego przez właściwy ośrodek szkoleniowy (właściwy AWF).

Szczegółowa instrukcja logowania:

1. Na stronie www.wfzawf.pl w prawym górnym rogu kliknij granatową ikonę obrazującą „ludzika” (obok zielonego przycisku „Zgłoś się”).

2. Jesteś na stronie „Zaloguj się do platformy”:

a) Jeśli jesteś już zgłoszona/y do programu, kliknij przycisk „Utwórz konto”, dalej postępuj zgodnie z instrukcją tworzenia konta.

b) Jeśli nie zgłosiłaś/eś się jeszcze do programu, zrób to, klikając przycisk „Zgłoś się do programu”. Następnie postępuj jak w punkcie a).

3. Na adres e-mail użyty podczas zgłoszenia do programu zostanie wysłany link do stworzenia konta w portalu oraz do utworzenia hasła.

4. Kliknij w link i stwórz hasło, które musi składać się z małych i dużych liter, cyfry oraz znaków specjalnych.

5. Po zalogowaniu wybierz termin szkolenia, klikając przycisk „Dołącz”.

Mając aktywne konto na platformie, można logować się wielokrotnie, sprawdzić termin, agendę i program szkolenia.

Zapraszamy do rejestracji.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.wfzawf.pl/

Źródło: MEiN

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji