Profilaktyczny program edukacyjny „RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI”

W imieniu Stowarzyszenia Strefa Wsparcia zapraszamy szkoły i przedszkola, do udziału w bezpłatnym, profilaktycznym programie edukacyjnym „RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI”.

Program jest częścią Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „ODŁĄCZ SIĘ. POŁĄCZ SIĘ”.

Kampania jest odpowiedzią na nowe zagrożenia cywilizacyjne, na jakie obecnie narażone są dzieci już od najmłodszych lat e-uzależnienia, uświadamiając, poprzez przekazywanie rzetelnej wiedzy i dając wsparcie.

Celem kampanii jest:

• dotarcie do jak największej liczby rodziców dzieci w wieku przedszkolnym
    i wczesnoszkolnym,
  • przekazanie informacji o zagrożeniach płynących z nadużywania nowych technologii,
  • opowiedzenie rodzicom, o tym co mogą robić, żeby uchronić swoje dzieci przed e-uzależnieniami.

Prezentacja programu RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI: [pobierz ]

Więcej informacji na stronie: https://strefa-wsparcia.pl/przedszkola-i-szkoly/

Źródło: Strefa Wsparcia

Żonkile przypomną o bohaterach