Praca z księgozbiorem w bibliotece szkolnej” – 2 edycja szkolenia online dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na 2 edycję szkolenia online, pt.: „Praca z księgozbiorem w bibliotece szkolnej”.

Podczas spotkania będą mieli Państwo możliwość poszerzenie wiedzy na temat warsztatu pracy bibliotekarza szkolnego w obszarach: przepisy i dokumentacja w bibliotece szkolnej,podręczniki szkolne,gromadzenie i ewidencja zbiorów oraz kontrola i selekcja zbiorów.

Szkolenie online odbędzie się 12.12.2023 w godz. 14.00 – 17.15 na platformie Teams.

Zapisy na szkolenie do 8.12.2023, do godz. 15.00.

Szkolenie płatne.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=82&id=3108

Zapraszamy do udziału w warsztatach.

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24