Konferencja online: “Demokracja w branżówkach – innowacyjne podejście do samorządu uczniowskiego w szkołach branżowych”

Fundacja Civis Polonus w ramach realizacji projektu: Demokracja w branżówkach- innowacyjne podejście do samorządu uczniowskiego w szkołach branżowych finansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele- Fundusz Regionalny, zaprasza do udziału w konferencji online inaugurującej projekt.

Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2023 r. w godzinach 10:00- 14:00.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się do 31 maja 2023 r.

Szczegółowe informacje i link do rejestracji pod adresem: https://demokracja-w-branzowkach.konfeo.com/pl/groups

Źródło: Fundacja Civis Polonus

Bezpłatne warsztaty z Astrą dla nauczycieli

Biblioteka Pedagogiczna wspólnie z firmą ASTRA S.A. zaprasza na bezpłatne warsztaty ASTRA INSPIRUJE. Warsztaty skierowane są do wychowawców przedszkolnych, nauczycieli klas wczesnoszkolnych, nauczycieli plastyki, pedagogów,