„Jak pomóc dziecku z zaburzeniami miofunkcjonalnymi w szkole podstawowej” – szkolenie

W czwartek 18 stycznia odbyły się warsztaty dla logopedów: „Jak pomóc dziecku z zaburzeniami miofunkcjonalnymi w szkole podstawowej”. Szkolenie poprowadziła Anna Halasz, która profesjonalnie przedstawiła diagnozę i terapię dziecka z zaburzeniami miofunkcjonalnymi, a także podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dziękujemy! I liczymy na dalszą współpracę!

Słowa podziękowań kierujemy również do uczestniczek szkolenia, które aktywnie włączały się w przebieg warsztatów.

Organizator szkolenia: Agata Spirydowicz – Kacperska z Pracowni Psychoedukacji i Wychowania Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.

Zachęcamy do udziału w pozostałych szkoleniach organizowanych przez nasz Ośrodek: [szkolenia]

Fot. Agata Spirydowicz – Kacperska