I Wojewódzka Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Spektrum Autyzmu – poznać, zrozumieć, pomóc” objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego – 10 kwietnia 2024 r.

Informujemy, że I Wojewódzka Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Spektrum autyzmu – poznać, zrozumieć, pomóc”, która odbędzie się 10 kwietnia br. została objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego pana Marcina Jabłońskiego.

Lubuskie dziękujemy!

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę