I Wojewódzka Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Spektrum autyzmu – poznać, zrozumieć, pomóc” objęta patronatem medialnym TVP S.A Oddział w Gorzowie Wielkopolskim – 10 kwietnia 2024 r.

Informujemy, że I Wojewódzka Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Spektrum autyzmu – poznać, zrozumieć, pomóc”, która odbędzie się 10 kwietnia br. została objęta patronatem medialnym TVP S.A Oddział w Gorzowie Wielkopolskim.

Serdecznie dziękujemy!

Żonkile przypomną o bohaterach

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wolontariusze w całej Polsce będą wręczać przechodniom papierowe żonkile, kwiaty symbolizujące