Cykl filmów “Wirtualne wizyty w zagrodach edukacyjnych”

Cykl filmów “Wirtualne wizyty w zagrodach edukacyjnych”

Informujemy, że na kanale YouTube Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie pod linkami https://www.youtube.com/playlist?list=PLji_mFIEpQX-pZ51GoFSVwB32lr-dhtCc lub https://www.youtube.com/watch?v=KyavetWyNuk&list=PLji_mFIEpQX-pZ51GoFSVwB32lr-dhtCc  dostępny jest cykl filmów pt. „Wirtualne wizyty w zagrodach edukacyjnych”. Cykl obejmuje 16 odcinków przedstawiających wybrane możliwości realizacji w zagrodach edukacyjnych zróżnicowanych celów edukacyjnych wychowania i kształcenia zalecanych w dokumentach programowych Ministerstwa Edukacji i Nauki do uwzględniania w praktyce dydaktycznej szkół i przedszkoli. 

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich filmowych inspiracji, a przede wszystkim zapraszamy do rzeczywistych wycieczek z uczniami do  zagród edukacyjnych.

Załącznik:

  1. Plakat [pobierz]

 

 

Źródło: Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji