“Co się stanie, gdy wyłączą internet?” – wykład online dr Barbary Przywary

“Co się stanie, gdy wyłączą internet?” – wykład online dr Barbary Przywary

Zachęcamy do udziału w wykładzie online dr Barbary Przywary pt. „Co się stanie, gdy wyłączą internet?”. Wykład organizowany jest przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach cyklu „Przybij piątkę nauce”.

Podczas wykładu dowiemy się: Co to znaczy być złapanym w sieć?, Na czym polegają symptomy tzw. problematycznego użytkowania internetu?, Jak wpłynęła na uczniów i czego nas nauczyła przyspieszona lekcja cyfryzacji w pandemii? I jak w końcu korzystać ze świata „on-line” w racjonalny sposób?

Spotkanie odbędzie się 19 stycznia br. (środa), o godz. 18.00 na Facebooku WSIiZ https://www.facebook.com/events/693057451682723 . Link do wykładu dostępny będzie na portalu WSIiZ oraz na stronie cyklu https://wielkiepytania.wsiz.pl/ppn .

W ramach projektu „Przybij piątkę nauce” Uczelnia bezpłatnie udostępnia materiały filmowe oraz audio, zawierające relacje z kilkudziesięciu zrealizowanych wykładów i spotkań otwartych. Wszystkich zainteresowanych zapraszają w 3. środę każdego miesiąca do udziału w spotkaniach, które są znakomitym instrumentem dyfuzji wiedzy i popularyzacji nauki.

Więcej informacji na stronie: https://wielkiepytania.wsiz.pl/ppn/wydarzenia/co-sie-stanie-gdy-wylacza-internet/

Źródło: WSIZ w Rzeszowie

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji