Konferencja psychologiczna “Rodzice i dzieci w obliczu epidemii lęku” – transformuj epidemię lęku na czas ODWAGI!

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji psychologicznej “Rodzice i dzieci w obliczu epidemii lęku”, organizowanej przez Centrum Terapii Mutyzmu, Nieśmiałości i Lęku. Konferencja odbędzie się 30 września br. w formie stacjonarnej i online.

Skierowana jest do specjalistów, rodziców i nauczycieli zainteresowanych zaburzeniami lękowymi.

Korzyści z udziału:

• rzetelna wiedza na temat zaburzeń lękowych od specjalistów – praktyków w tej dziedzinie!
  • pozyskanie sposobów wsparcia dzieci oraz nastolatków z zaburzeniami lękowymi
  • wzmocnienie emocjonalne siebie jako rodzica, specjalisty oraz nauczyciela
  • świeże inspiracje terapeutyczne –  autorski materiał filmowy podczas konferencji

UWAGA!
Na hasło WOMGW obowiązuje 30 % zniżki.

Szczegółowe informacje na stronie: https://konferencja2023.ctm.org.pl/

Źródło: CTM

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę