Formy kształcenia i doskonalenia nauczycieli

Warto przeczytać
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Elżbiety Manthey pt. „Studia podyplomowe dla nauczycieli – poradnik praktyczny” www.juniorowo.pl/studia-podyplomowe-dla-nauczycieli-poradnik-praktyczny/
Studia, kursy, warsztaty, seminaria on-line

Studia, konferencje, kursy, warsztaty, seminaria
  • Gdański Inkubator Przedsięborczości STARTER organizuje V Międzynarodową Konferencję Trendy w Edukacji.
    Więcej informacji na stronie: bezee.pl/
  • Wykaz studiów dla nauczycieli nadających kwalifikacje organizowanych przez Lubuską Akademię Nauczycieli.
    Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.lan.edu.pl/jlan/index.php
  • Szkolenie dot. pozyskiwania dotacji z programu Erasmus+ – warsztaty komputerowe z pisania wniosków.
    Więcej informacji na stronie internetowej: www.szkolenia-erasmus.org/
  • Internetowy Serwis Edukacyjny ORE – formy doskonalenia zawodowego organizowanego przez wojewódzkie placówki doskonalenia nauczycieli w r. szk. 2019/2020.
    Więcej informacji na stronie internetowej: Ośrodek Rozwoju Edukacji
  • Wyższa Szkoła Menadżerska w Legnicy rozpoczęła nabór na studia podyplomowe nadające kwalifikacje do pracy w szkole.
    Więcej informacji na stronie internetowej: sites.google.com/site/wsmpodyplomowe/home/studia-podyplomowe
  • Formy doskonalenia organizowane przez Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych.
    Więcej informacji na stronie internetowej: orke.pl/szkolenia
  • Studium Prawa Europejskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą kursów z dziedziny oświaty.
    Więcej informacji na stronie internetowej: spe.edu.pl/
  • Centrum Szkoleniowe Fundacja „Promyk Słońca” organizuje szkolenia m.in. dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów:
    Więcej informacji na stronie internetowej: szkolenia.promykslonca.pl/
  • Wyższa Szkoła w Poznaniu Uni-Terra zaprasza do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych dla pracowników oświaty:
    Więcej informacji na stronie internetowej: wsuniterra.pl/studia-podyplomowe/

Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna NAUCZYCIEL GEN-Z

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na konferencję organizowaną przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ: https://annajurewicz.pl/centrum-doskonalenia-nauczycieli/. Konferencja „NAUCZYCIEL GEN-Z” będzie inspiracją dla nauczycieli pracujących ze starszą młodzieżą. Chcemy