„Zmiany zasad katalogowania wydawnictw zwartych” – szkolenie dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na szkolenie pt. „Zmiany zasad katalogowania wydawnictw zwartych”.

Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej 28 listopada 2023 w godz. 11.00 – 14.15. Podczas szkolenia będą mieli Państwo możliwość poznania obowiązujących przepisów katalogowania wdrożonych przez Bibliotekę Narodową.

Zapraszamy do udziału w warsztatach.

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę