Zmiana terminów lekcji otwartych matematyki i historii

Informujemy, że otwarta lekcja matematyki, którą przeprowadzi pani Dorota Czarnecka – doradczyni metodyczna ds. edukacji matematycznej w szkołach podstawowych – odbędzie się 25 kwietnia br.
w godz. 8.50-9.35 w II Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Przemysłowa 22.

Otwartą lekcję historii przeprowadzi pani Jolanta Stępkowska – doradczyni metodyczna ds. historii i wiedzy o społeczeństwie – 23 maja br. w godz. 9.50-10.35 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Zamenhofa 2a.

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram [pobierz]

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24

INFORMACJA

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz Biblioteka Pedagogiczna WOM-u informują, że w dniu 2 maja 2024 r. instytucje będą nieczynne.