Przypominamy o warsztatach online dla nauczycieli bibliotekarzy, wychowawców świetlic i innych zainteresowanych pt. Książka tunelowa – narzędzie wspierające czytelnictwo (II edycja)

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy, wychowawców świetlic i innych zainteresowanych na warsztaty online pt. Książka tunelowa – narzędzie wspierające czytelnictwo (II edycja).
Szkolenie odbędzie się 4 grudnia 2021 r. na platformie Teams w godz. 9.00-12.15. Podczas warsztatów  zaprezentowane zostaną możliwości zastosowanie „książek tunelowych” jako narzędzia wspierającego czytelnictwo, pobudzającego kreatywność oraz myślenie przestrzenne. Uczestniczy nauczą się również tworzyć „własne” książki tunelowe.

Zapisy na szkolenie odbywają się pod adresem: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=82&id=2414

Serdecznie zapraszamy.

Kierownik szkolenia:
mgr Maja Wilczewska
tel. 506 840 045, e-mail: maja.wojczyszyn@womgorz.edu.pl

Zmiana dni pracy Biblioteki Pedagogicznej

Informujemy, że dni pracy Biblioteki Pedagogicznej ulegają zmianie: 01.05.24 (Święto Pracy) – nieczynne 02.05.24 (czwartek) – nieczynne 03.05.24 (Święto Konstytucji Trzeciego Maja) – nieczynne 04.05.24