Zaproszenie na kurs kierownika wypoczynku i kurs wychowawcy wypoczynku

Zaproszenie na kurs kierownika wypoczynku i kurs wychowawcy wypoczynku

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na „Kurs kierownika wypoczynku” i „Kurs na wychowawcę wypoczynku”.

Oferta przygotowana przez profesjonalny i doświadczony zespół wykładowców i praktyków, spełnia wymogi Rozporządzenia MEN z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dla dzieci i młodzieży (Dz.U. z 5.04.2016, poz. 452).

Zapraszamy do udziału nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek oświatowych oraz inne osoby zainteresowane pełnieniem funkcji kierownika lub wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży. Ukończenie kursu uprawnia do pełnienia funkcji kierownika lub wychowawcy na kolonii i obozie.

Kurs na kierownika wypoczynku odbędzie się w dniach 19 i 20  maja 2023 r. w siedzibie ośrodka.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knu&kat=61&id=2492

Kurs na wychowawcę wypoczynku odbędzie się w czasie od 16 maja 2023 r. do 6 czerwca 2023 r. w siedzibie ośrodka w godzinach popołudniowych.

Link do rejestracji: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knu&kat=61&id=2491

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Aktualności

Radosna wystawa

Ponad 50 prac z 8 placówek oświatowych nadesłano na Miejski Konkurs Plastyczny „Wiosenne tradycje”. Podczas wernisażu, który odbył się 18 maja 2024 roku w gorzowskiej

O naszej bibliotece w „Bibliotekarzu Lubuskim”

O tym, co dobrego dzieje się w naszej Bibliotece Pedagogicznej przeczytać można w najnowszym 57 numerze „Bibliotekarza Lubuskiego”, czasopisma wydawanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Wojewódzką

Więcej informacji