Przypominamy o konferencji naukowo-metodycznej „Sport Niepełnosprawnych” dla dyrektorów szkół i placówek, nauczycieli wychowania fizycznego, pedagogów i specjalistów

Przypominamy o konferencji naukowo-metodycznej „Sport Niepełnosprawnych” dla dyrektorów szkół i placówek, nauczycieli wychowania fizycznego, pedagogów i specjalistów

Informujemy Państwa, że w dniu 13 maja 2022 r. (godz. 11.00-13.30) odbędzie się konferencja naukowo-metodyczna „Sport Niepełnosprawnych” dla dyrektorów szkół i placówek, nauczycieli wychowania fizycznego, pedagogów i specjalistów.

Konferencja realizowana jest przez Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z poznańską AWF – Filia w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim w ramach realizowanego przez GZSN „START” projektu „Gorzowska Spartakiada Paraolimpijska 2022”.

Celem konferencji jest przedstawienie teoretycznych i praktycznych rozwiązań sprzyjających fizycznemu rozwojowi uczniów niepełnosprawnych w szkołach.

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego, pedagogów oraz nauczycieli specjalistów współorganizujących kształcenie uczniów niepełnosprawnych w Państwa szkołach.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji drogą elektroniczną, dlatego prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w tym adresu email).

Miejsce konferencji:
Aula AWF Poznań Filia w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Estkowskiego 13.

Rejestracja: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knf&id=66

Załączniki:

  • Program konferencji naukowo-metodycznej: [pobierz

Aktualności

Wizyta nauczycielek bibliotekarek ze Stargardu

W minioną sobotę Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim gościła nauczycielki bibliotekarki ze Stargardu. Grupie przewodniczyła Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek

Więcej informacji