Zaproszenie na konferencję edukacyjną online dla nauczycieli i dyrektorów „Świąteczny Jarmark Edukacji 2”

Zaproszenie na konferencję edukacyjną online dla nauczycieli i dyrektorów „Świąteczny Jarmark Edukacji 2”

Jesteśmy partnerami w organizowanej przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ i Edu-Klaster Wojtka Gawlika konferencji edukacyjnej dla nauczycieli i dyrektorów „Świąteczny Jarmark Edukacji 2”.

Konferencja odbędzie się 11-12 grudnia 2021 r. w godz. od 10.00 do 17.00 w formie online i rozpocznie się debatą o edukacji. Wezmą w niej udział przedstawiciele wielu środowisk oświatowych, jak np. Marzena Żylińska (Budzące się Szkoły), Ewa Radanowicz (Wiosna Edukacji), Marzena Kędra (Szkoła Cogito z Poznania), Mikołaj Marcela (autor wielu książek o edukacji), Maciej Winiarek – TOC dla Edukacji, przedstawiciele fundacji Zwolnieni z Teorii oraz Teach for Poland.


Następnie będą wystąpienia prelegentów, wśród nich prof. Marek Kaczmarzyk, prof. Roman Leppert, Mikołaj Marcela, Jarosław Pytlak, Marek Grzywna, Marzena Kędra, Marzanna Wiśniewska, Wiesława Mitulska, Julia Wahl, Aleksandra Czuń (samoregulacja), dr. Adriana Kloskowska, Piotr Stohnij (autor książki „Koniec alfabetu”, Anna Jurewicz i Wojtek Gawlik.

 

Szczegółowe informacje na temat konferencji i prelegentów na stronie: https://razemlepiej.eu/jarmark/?fbclid=IwAR2heoQOQTOjhmchlMJPLam1NuXtf0J-37SKxVZFO2Sjxf4celbzQ2lBEu4

 

Źródło: razemlepiej.eu

Aktualności

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej 

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw. 

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej

Więcej informacji