Zaproszenie do sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy szkolnych

Biblioteka Pedagogiczna WOM w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół i placówek do udziału w Sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy w roku szkolnym 2022/2023. Podczas spotkania wystąpi nauczyciel bibliotekarz, Magdalena Płatonow z tematem “Twórczo i angażująco w bibliotece szkolnej”.

Spotkanie odbędzie się online 15 grudnia 2022 r. (czwartek) o godz. 12.00 na Skype.

Bibliotekarze zainteresowani spotkaniem muszą posiadać zainstalowanego Skype.

Wyszukacie nas pod nazwą użytkownika: BP WOM Gorzów Wielkopolski (zdjęcie profilowe: sowa).

Link do spotkania: https://join.skype.com/EeYUPB0see7Y

Informacji udzielają koordynatorzy sieci: Monika Markowska, Barbara Tymszan.
Kontakt: e-mail: monika.markowska@womgorz.edu.pl, barbara.tymszan@womgorz.edu.pl

Razem możemy więcej!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w seminarium dyrektorów szkół zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w zakresie oceniania wewnątrzszkolnego. Seminarium odbędzie się