Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc… /Ukrainie/ na koniec roku szkolnego!

W imieniu Polskiej Akcji Humanitarnej zachęcamy do udziału w akcji: Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc…/Ukrainie/ na koniec roku szkolnego!

Ta akcja to okazja aby pokazać pomaganie w działaniu i dać sygnał, że wdzięczność można okazywać inaczej. Do zarejestrowanych osób zostaną wysłane materiały edukacyjne (m.in. grafiki, wzór plakatu, materiały wizualne z misji PAH oraz karty dyskusji do animacji o pomaganiu).
Idea akcji jest prosta – zamiast przyjmowania kwiatów lub czekoladek od uczniów i uczennic, zachęć ich do tego, aby zaangażowali/ły się w działania pomocowe na rzecz Ukrainy.

Szczegółowe informacje na temat akcji na stronie: https://www.pah.org.pl/zaangazuj-sie/dla-szkol/zamiast-kwiatka/

Źródło: PAH

Studia podyplomowe

KOMUNIKAT z dn. 26 czerwca 2022 r. Informujemy, że w r. szk. 2022/2023 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego uruchomiona zostanie – prowadzona przez Akademię im.

Świat w jednej bibliotece

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbywającego się ph. “Biblioteka – świat w jednym miejscu” trwającego od 8 do 15 maja 2022 r. nasza biblioteka

IV Kongres Liderów Edukacji- Szkoła Przemian

Szanowni Państwo, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim jako partner IV Kongresu Liderów Edukacji zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Centrum Doskonalenia