Wyślij sprawozdanie z realizacji programu „Czytanie na drugie śniadanie”

Dobiega końca roczny Program Czytelniczy Czytanie na drugie śniadanie” 2023/2024 organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Program realizowany jest w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Do tegorocznej edycji programu zgłosiło się 78 placówek: 45 przedszkoli, 32 klasy “0” SP i żłobek. W sumie objętych programem zostało 183 grup i około 5 tysięcy dzieci. Sprawozdanie zawierające informacje o realizacji projektu można wypełniać za pomocą interaktywnego formularza do 15 czerwca 2024 r.

• Formularz sprawozdania: [link]

Placówki, które zrealizują wszystkie zadania, wypełnią sprawozdanie i zamieszczą zdjęcia, po zakończeniu Programu otrzymają Certyfikat ZACZYTANEGO PRZEDSZKOLA w roku szkolnym 2023/2024. Koordynatorzy dostaną dyplomy za udział w projekcie. Lista placówek, które otrzymają Certyfikat Zaczytanego Przedszkola” zostanie zamieszczona na stronie Organizatora.

Koordynator programu Czytanie na drugie śniadanie”
Anna Giniewska
tel. (95) 721-61-35