Wojewódzki Konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki

Wojewódzki Konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki

Podobnie jak w latach ubiegłych, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza miłośników astronomii do udziału w Wojewódzkim Konkursie na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla zainteresowanych tą tematyką uczniów szkół średnich. Do konkursu mogą przystąpić również pasjonaci astronomii, uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej.

W tym roku, konkursy wojewódzkie i seminaria będące ich podsumowaniem odbędą się po raz 39 w skali ogólnopolskiej, a najlepsi uczestnicy zmagań wezmą odział spotkają się w Grudziądzu w dniach 23-25 marca 2023 r. na XLIX Ogólnopolskim Młodzieżowym Seminarium Astronomiczno-Astronautycznym im. Profesora Roberta Głębockiego. W przypadku wyjątkowej sytuacji (zagrożenie epidemiczne) seminarium może odbyć się w formie zdalnej.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 28 lutego 2023 r., a konkurs wojewódzki odbędzie się na platformie zdalnej Meet 3 marca 2023 r.

Załączniki:

  • Szczegółowy regulamin Konkursu [pobierz]

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Aktualności

Konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy z woj. lubuskiego do udziału w bezpłatnej konferencji metodycznej „Dotknij książki – poczuj siłę

Więcej informacji