Centrum Edukacji Obywatelskiej organizuje webinarium dla dyrektorów szkół “Jak przygotować szkołę na przyjęcie uczniów z Ukrainy? Wskazówki dla dyrektorów”

Zachęcamy do udziału w webinarium organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pt. “Jak przygotować szkołę na przyjęcie uczniów z Ukrainy? Wskazówki dla dyrektorów”, które odbędzie się 4 marca 2022 r. w godz. od 12.00 do 13.30.

Webinarium jest zorganizowane na platformie Zoom, dlatego konieczna jest rejestracja pod linkiem: LINK

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.facebook.com/events/969280953794658?ref=newsfeed

Źródło: CEO

Żonkile przypomną o bohaterach