Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenie Wspólnota Polska organizuje bezpłatny kurs pt. “Podstawy języka ukraińskiego dla nauczycieli w Polsce”

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenie Wspólnota Polska organizuje bezpłatny kurs pt. “Podstawy języka ukraińskiego dla nauczycieli w Polsce”

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym kursie pt. “Podstawy języka ukraińskiego dla nauczycieli w Polsce”, organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenie Wspólnota Polska.

Kurs rozpocznie się 11 marca o godz. 19:00 i trwać będzie przez 5 kolejnych piątków, do 8 kwietnia. Pierwsze spotkanie – organizacyjne i zapoznawcze z kursem – odbędzie się w najbliższy czwartek, 3 marca o godz. 15:00.

Zajęcia poprowadzi Olga Suchcicka – urodzona w Berdiańsku (Ukraina), lektorka języka polskiego jako obcego, biegle władająca językiem ukraińskim, działaczka polonijna.

Cykl wykładów jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, należy zalogować się 3 marca o 15:00, a w piątki od 11 marca o 20:00

Szczegółowe informacje na stronie: https://odnswp.pl/2022/02/26/podstawy-jezyka-ukrainskiego-dla-nauczycieli-w-polsce/

Źródło: ODNSWP

Aktualności

Książka na urodziny Biblioteki Pedagogicznej 

Trwają przygotowania do obchodów 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej.  Właśnie ukazała się książka  „ Karin Wolff, tłumaczka z pazurem” Hanny Ciepieli, która będzie towarzyszyć jednej z jubileuszowych wystaw. 

II edycja programu Re@lnie Odpowiedzialni

Stowarzyszenie Strefa Wsparcia zaprasza do udziału w II edycji bezpłatnego, profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI, którego działania skierowane są do szkół i przedszkoli w całej

Więcej informacji