Warsztaty stacjonarne pt. “Interaktywne i ruchowe zabawy z elementami programowania w szkole podstawowej”

Zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych pt. “Interaktywne i ruchowe zabawy z elementami programowania w szkole podstawowej”. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli przedszkoli oraz innych nauczycieli zainteresowanych tematyką warsztatów.

Na szkoleniu zapoznają się Państwo m.in. z:

• grami i zabawami ruchowymi dla dzieci z elementami programowania (bez użycia TIK-u),
  • programowaniem z wykorzystaniem darmowych aplikacji edukacyjnych dostępnych na tablecie: Algorithm City, PixBlocks Junior,
  • Bee-Botem pszczółką,
  • platformą edukacyjną do nauki programowania dla najmłodszych.

Termin warsztatów luty 2023 r. (po feriach).

Formularz zgłoszenia: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=szw&kat=66&id=2636